Translate

PORNO SHQIP / TREGIME PORNO EROTIKE PORNO SHQIP ,TREGIME EROTIKE Me te QIRA te Verteta ! .
PORNO SHQIP SHKRIMET JANE PER ATA QE JANE +18
TREGIME EROTIKE HOT PORNSHQIPETARJA E HAN KARIN ME LEZET


.

Porno tregime erotike tregime seksi tregime me te qime histori erotike tregime seksi shqip sex shqip tregime erotike vidjo me te qime shqip tregime intime seks shqip ne :
porno ,kari pidhi,me qi pidhin fort,me shti karin npidh,pidhi tuj u qi fort,tergime mu qi fortPORNO EROTIK SHQIPPorno tregime erotike tregime seksi tregime me te qime histori erotike tregime seksi shqip sex shqip tregime erotike vidjo me te qime shqip tregime intime seks shqip ne :tregime me te qira mu derdhe pej lezeti ,tregime nekstaze,me qi pidhin keq,cica te mdhaja

PORNO SHQIP:Porno tregime erotike tregime seksi tregime me te qime histori erotike tregime seksi shqip sex shqip tregime erotike vidjo me te qime shqip tregime intime seks shqip ne :


E QIMJA E NXEHTE RRUGES PER NE DASEM!

Ne dasem

Po ju tregoj tregimin tim te vertete.
nese burri e kupton do te jem ne telashe por sot shume storje po hapen e po tregohen.Burri i motres se Burrit tim jeton ne Itali qysh prej kohesh.
Kete vere pat ardhur ne vizite pas nja 3 vjeteve.
 Ishte bere taman seksi e me trup shume te bukur muskuloz.Ai ushtronte si bodybuilder dikun,kisht bere floket dredha dredha tani me te gjata e i rrini shume bukur..hej kesi bukuroshi pak ne bote ka per momentin ..mendimi im.
sidoqofte ja si rjedhuan ngjarjet.
Ne patem shiqime te zjarrta mes veti shume here brenda 2 javeve sa ai shkonte e vinte por se dija a jane shiqome si familjare apo diqka me teper.
edhe une kam ndryshuar pamjen tim me floket e ngjyrosur bjondine kam bere dhe une shume perparime ne pamjen time.
gjinjet me jane rritur e bythet i ushtroj keshtu jam edhe une mjaft atraktive..nuk quditem kur meshkujt shtangohen kur une dal diku ne shetitje ose ne pune ..etj.
 Sidoqofte rasti per te bere diqka na erdhi shum shpejt edhe ate keshtu qe patem nje rast te shkonim ne nje dasem te nje xhaxhai te burrit..ishim te gjithe te ftuar.
rastisti te mos kete vend ne veturen eburrit dhe mua dhe vjehrres qe eshte pak e verber na u desht te binim ne veturen  e ketij bukuroshi - burrit te motres se burrit tim.
u drjtuam per ne Tirane ku behej dasma..ai tha se me duhej te ndalej te nje shok per te mare diqka po te duash mund te me ndihmosh..me tha duke ma shkelur syrin!
e kuptova anje zjarr ma pershkoi pidhin tim..qka te bej..kjo eshte ishte  direkt prej tij.po e shiqoja trupin etij dhe fytyren shuem seksi te tij ..nuk mujta te them jo..
i thashe vjehrres po shkojme te marrim diqka me Baliun se i nevojittet ne dasem ca peshqeshe qe i ka lene te nje shok!
Ndali makinen dhe atje pergjate rruges ishin ca drunj te gjate dhe shkurre ku mund te fshihej fare lehte.


ai ma shkeli syrin dhe u drejtua per kah shkurret te keta lisa te medhenj  dhe aty ku u sigurua se skishte njeri..me kapi me puthi ne goje shpejt e.pastaj ne qafe..pastaj ne cica mi kafshoi aq forte ..i thshe ..mos..uhhhh ..oh.....mos..te lutem ..e ketu une  lypsha me shume se ai.!.
e pastaj ai shkoi poshte pergjate fustanit dhe mi hoqo te brendshmet  nga njera kembe..e te ma lepiiu pidhin..qe tani kullonte .lengje ..te cilat ai i lepinte me afsh..
oh qme kalli.. e pastaj e nxori karin etij qe e kishte shume te bukur..e kapa ja lepijta te terin ..gati sa su derdh ne goje..por skemi kohe me tha.. e tme kapi per bythesh..i paske be shume seksi me tha..e tma futi nga prapa..me force..oh e rraske te terin ne pidh  ..e pastaj..ne byth..oh qme kalli te teren e pesoja orgazma te njepasnjesme..oh ne pidh ..i thoja ..oh tani  ..ne byth ..oh na pidh..oh tani..ma sill nen goje oh  qfare lezeti
oh..me qij ...oh n egoje..oh ma derdh ne goje...i thashe ..e ai e solli e ma derdhi ne goje mbrenda..ku e perpiva te teeren sperme te tij te ngrohte..oh sme Kishte mbete pik fuqie..
por na duhej te nxitonim se mos vjehrra dyshonte diqka.
kur u veshum u rregulluma   dhe nxituam te makina..vjehrra  kishte fjetur..oh u gezuam..dhe hypym si kur nuk kishte ndodhuar asgje ai e nisi makinen e tij ngadale dhe pastaj ..me nxitim sa vjehrra u zgjua nga gjumi..oh ku jemi ajemi afer. jemi? na pyeti..ai moret gjerat ?.po po i thame duke e shiquar njeri tjetrin ne pasqyren   e makines (retrovizor) ..po kena edha pak xhan i tham  duke buzeqeshur embel..
pasi shume veshtire te takohemi se rrethi eshte shume fjalebemes..po presim edhe ndonje rast ta takohemi..por shume veshtire.per momentin!

TREGIME EROTIKE SHQIP,TREGIME SEXY PORNO SHQIP ,TREGIME EROTIKE Me te QIRA te Verteta ! .
PORNO SHQIP SHKRIMET JANE PER ATA QE JANE +18
TREGIME EROTIKE HOT PORNSHQIPETARJA E HAN KARIN ME LEZET


.

Porno tregime erotike tregime seksi tregime me te qime histori erotike tregime seksi shqip sex shqip tregime erotike vidjo me te qime shqip tregime intime seks shqip ne :

http://lezet-mu-qi.blogspot.ch/


porno ,kari pidhi,me qi pidhin fort,me shti karin npidh,pidhi tuj u qi fort,tergime mu qi fortPORNO EROTIK SHQIP 


tregime me te qira mu derdhe pej lezeti ,tregime nekstaze,me qi pidhin keq,cica te mdhaja

PORNO SHQIP:
EROTIKA PORNO SHQIP tregime erotike tregime seksi tregime me te qime histori erotike tregime seksi shqip sex shqip tregime erotike vidjo me te qime shqip tregime intime seks shqip lexo ne http:/